Fotografia – sesje noworodkowe (NEW BORN)

NA KIEDY UMÓWIĆ SIĘ NA SESJĘ?

Sesje / zdjęcia noworodkowe (New Born ) wykonujemy w pierwszych dwóch tygodniach życia dziecka. Jest to najlepszy moment na realizację tego typu sesji – maluszka można ułożyć w naturalnej dla niego pozycji, nie narażając go na żadne niebezpieczeństwo i nie zaburzając jego spokoju.

ILE CZASU TRWA SESJA?

Taka sesja trwa od 2 do 5 godzin, ponieważ uwzględniony jest w niej czas na karmienie dziecka, spokojne przytulenie się do mamy i taty, czy usypianie.

GDZIE REALIZOWANA JEST SESJA?

W trakcie sesji oferujemy Wam pełen komfort, zapraszając do naszego domowego studio w Proszowicach. Jeśli wolicie, aby sesja odbyła się we własnym zaciszu domowym, z przyjemnością Was odwiedzimy aby ją zrealizować.

CO OTRZYMAMY?

– zdjęcia na płycie CD umieszczonej w ozdobnym tekturowym pudełku. Na płycie znajdą się dwa foldery. W pierwszym zapisane są zdjęcia w wysokiej rozdzielczości, przeznaczone do samodzielnego zamówienia odbitek. Drugi folder zawiera pliki z logo studia SobieJestem. Są to zdjęcia przeznaczone do publikacji w Internecie, w tym na portalach społecznościowych. Zdjęcia te zostaną przygotowane tak, abyście mogli podzielić się z otoczeniem efektem sesji, bez utraty ich jakości,
– komplet odbitek 15×21 na jedwabistym papierze, umieszczonych w ozdobnym pudełku.

KOSZT:

• 10 zdjęć na płycie – 350 PLN
• 3-4 stylizacje
W przypadku sesji realizowanej u Państwa w domu, do kwoty należy doliczyć 100 PLN

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.