W pakiecie

  • 2 stylizacje + ujęcia rodzinne
  • 4 wybranych obrobionych zdjęć w wersji cyfrowej (kolor +b/w)
  • czas trwania sesji: ok 1,5h
  • dodatkowe ujęcie 90 zł
  • 7 zdjęć na płycie: 300PLN

Fotografia – sesje dziecięce

NA KIEDY UMÓWIĆ SIĘ NA SESJĘ?

Niezależnie od tego, czy chcecie zrobić sesję z 3-latkiem czy z 10-latkiem w roli głównej, najlepiej umówić się na zdjęcia, kiedy dziecko nie ma wielu zajęć i nigdzie się nie spieszycie. Nie wszystkie dzieci lubią bycie w centrum uwagi – często oswojenie ich z obiektywem wymaga szczególnego podejścia, a pośpiech przy sesji fotograficznej w tym nie pomoże. Zdarza się też, że dzieci w czasie sesji mają ta świetną zabawę, że mamy potem problem z eliminacją dobrych ujęć , a weekendy zdecydowanie sprzyjają takiemu rozluźnieniu.
Mamy duże doświadczenie w fotografii dziecięcej i – co pewnie nie jest bez znaczenia – także w fotografowaniu własnych dzieci. Doskonale wiemy, jak czuje się rodzic, którego dziecko niekoniecznie jest zachwycone pomysłem, aby ktoś robił ,mu zdjęcia. Nie mamy czarodziejskiej różdżki i nie stosujemy hipnozy ;-), jednak mamy pewną ukrytą MOC. Efektem jej użycia jest zazwyczaj album ze zdjęciami, które pokazują spektrum min i gestów Waszych latorośli, za które je kochacie najbardziej na świecie.
GDZIE REALIZOWANA JEST SESJA?
Sesje dziecięce wykonujemy w naszym domowym studio w Proszowicach, gdzie zapewniamy dogodne warunki dla Was i Waszego dziecka. Najpierw budujemy z Waszą pociechą kontakt, aby czuła się swobodnie i zachęcamy dziecko – używając naszych magicznych sztuczek 😉 – do tego, aby po prostu dobrze się bawiło. Stąd pewnie w naszym archiwum tyle uśmiechniętych buziek!
Istnieje także możliwość wykonania sesji w plenerze.
CO OTRZYMAMY?
– zdjęcia na płycie CD umieszczonej w ozdobnym tekturowym pudełku. Na płycie znajdą się dwa foldery. W pierwszym zapisane są zdjęcia w wysokiej rozdzielczości, przeznaczone do samodzielnego zamówienia odbitek. Drugi folder zawiera pliki z logo studia SobieJestem. Są to zdjęcia przeznaczone do publikacji w Internecie, w tym na portalach społecznościowych. Zdjęcia te zostaną przygotowane tak, abyście mogli podzielić się z otoczeniem efektem sesji, bez utraty ich jakości,
– komplet odbitek 15×21 na jedwabistym papierze, umieszczonych w ozdobnym pudełku.