Fotografia  sesje ciążowe / brzuszkowe

NA KIEDY UMÓWIĆ SIĘ NA SESJĘ?

Sesję ciążową najlepiej wykonać w okolicach 7. – 8. miesiąca, kiedy brzuszek jest już spory i można go ładnie podkreślić. To także czas, kiedy przyszła mama lepiej się czuje, wygląda zazwyczaj kwitnąco, dzięki czemu może czerpać przyjemność z realizacji sesji i jej efektów.
Mimo, że nasze doświadczenie podpowiada, że sesja realizowana właśnie w III trymestrze ciąży owocuje piękną pamiątką z okresu oczekiwania na dziecko, to Ty decydujesz, biorąc pod uwagę swoje samopoczucie, kiedy chcesz aby się ona odbyła.
Niektóre przyszłe mamy decydują się na dokumentację kolejnych trymestrów ciąży. To miła pamiątka, która oprócz rosnącego brzuszka, pokazuje, jak ciężarna kobieta rozkwita. Obecność przyszłego taty w trakcie sesji, interakcja między kobietą i mężczyzną, pozwalają nam w dyskretny sposób uchwycić na zdjęciach wyjątkowe emocje, jakie łączą kochającą się parę oczekującą dziecka. To wspaniała pamiątka nie tylko dla rodziców, ale przede wszystkim dla mającego urodzić się dziecka.

GDZIE REALIZOWANA JEST SESJA?

Zdjęcia ciążowe wykonujemy w studio – w przyjaznej domowej atmosferze lub w plenerze.

CZY MAM SIĘ JAKOŚ PRZYGOTOWAĆ?

Ponieważ zdjęcia mają podkreślić Twój urok jako spodziewającej się dziecka kobiety, warto na dzień sesji zadbać nie tylko o strój, w którym będziesz się czuła atrakcyjnie i swobodnie, ale i o staranny makijaż oraz fryzurę. Jeżeli chciałabyś skorzystać z pomocy specjalistów od wizerunku (wizażystka, fryzjer), współpracujemy z ekspertami, którzy pomogą Ci podkreślić atuty urody i zatuszować ewentualne niedoskonałości.

ILE CZASU TRWA SESJA?

Około 2 godzin.

CO OTRZYMAMY?

– zdjęcia na płycie CD umieszczonej w ozdobnym tekturowym pudełku. Na płycie znajdą się dwa foldery. W pierwszym zapisane są zdjęcia w wysokiej rozdzielczości, przeznaczone do samodzielnego zamówienia odbitek. Drugi folder zawiera pliki z logo studia SobieJestem. Są to zdjęcia przeznaczone do publikacji w Internecie, w tym na portalach społecznościowych. Zdjęcia te zostaną przygotowane tak, abyście mogli podzielić się z otoczeniem efektem sesji, bez utraty ich jakości,
– komplet odbitek 15×21 na jedwabistym papierze, umieszczonych w ozdobnym pudełku.

KOSZT:
  • 10 zdjęć na płycie: 300PLN

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.