Fotografia  sesje ciążowe / brzuszkowe

NA KIEDY UMÓWIĆ SIĘ NA SESJĘ?

Sesję ciążową najlepiej wykonać w okolicach 7. – 8. miesiąca, kiedy brzuszek jest już spory i można go ładnie podkreślić. To także czas, kiedy przyszła mama lepiej się czuje, wygląda zazwyczaj kwitnąco, dzięki czemu może czerpać przyjemność z realizacji sesji i jej efektów.
Mimo, że nasze doświadczenie podpowiada, że sesja realizowana właśnie w III trymestrze ciąży owocuje piękną pamiątką z okresu oczekiwania na dziecko, to Ty decydujesz, biorąc pod uwagę swoje samopoczucie, kiedy chcesz aby się ona odbyła.

GDZIE REALIZOWANA JEST SESJA?

Zdjęcia ciążowe wykonujemy w studio – w przyjaznej domowej atmosferze lub w plenerze.

CZY MAM SIĘ JAKOŚ PRZYGOTOWAĆ?

Ponieważ zdjęcia mają podkreślić Twój urok jako spodziewającej się dziecka kobiety, warto na dzień sesji zadbać nie tylko o strój, w którym będziesz się czuła atrakcyjnie i swobodnie, ale i o staranny makijaż oraz fryzurę. Jeżeli chciałabyś skorzystać z pomocy specjalistów od wizerunku (wizażystka, fryzjer), współpracujemy z ekspertami, którzy pomogą Ci podkreślić atuty urody i zatuszować ewentualne niedoskonałości.

ILE CZASU TRWA SESJA?

Około 2 godzin.

CO OTRZYMAMY?

– zdjęcia na płycie CD umieszczonej w ozdobnym tekturowym pudełku. Na płycie znajdą się dwa foldery. W pierwszym zapisane są zdjęcia w wysokiej rozdzielczości, przeznaczone do samodzielnego zamówienia odbitek. Drugi folder zawiera pliki z logo studia SobieJestem. Są to zdjęcia przeznaczone do publikacji w Internecie, w tym na portalach społecznościowych. Zdjęcia te zostaną przygotowane tak, abyście mogli podzielić się z otoczeniem efektem sesji, bez utraty ich jakości,
– komplet odbitek 15×21 na jedwabistym papierze, umieszczonych w ozdobnym pudełku.

KOSZT:
  • 10 zdjęć na płycie: 300PLN

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.